خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دانشجويان دانشگاه غير انتفاعي خيام مشهد

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟

Go down 
+2
محمد اخلاقی
n.Shayanfar
6 posters
Go to page : 1, 2  Next

آیا هرسینی کاربری خبیثه ؟
از این خبیث تر پیدا نمیشه
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Vote_lcap100%کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Vote_rcap
 100% [ 1 ]
تقصیر خودته. اما به هر حال از این خبیث تر پیدا نمیشه
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Vote_lcap0%کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 1

Poll closed

AuthorMessage
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

تعداد پستها : 104

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Empty
PostSubject: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime8/5/2010, 15:40

این شخص خبیث Twisted Evil جدیدا این کارش شده که یه بازی به آدم بده و اونو مشغول کنه به بازی کردن. نه اینکه هر وقت آدم وقت اضافی داشت بشینه بازی کنه .... نه ..... نه نه..... زندگی رو از آدم میگیره ..... از نمونه های این عمل بازی موبایل Doodle Jump و بازی کامپیوتری UK Truck Simulator ه. این کارها به خودی خود اشکالی نداره اما این فرد نیت شومی داره .... کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ 129fs4468377 . من الان مدتیه که تمام مدت دارم یه تریلی میرونم ... بار به مقصد میرونم... پولمو زیاد میکنم ... تریلی جدید میخرم .... دوباره پولمو زیاد میکنم .... شرکت میزنم .... بار بیشتر به مقصد میرسونم... و .... این بازی کی تموم بشه خدا میدونه.... فقط دوست دارم موقعی که تموم میشه هر دو نیما زنده باشن تا ببینیم چه بلوایی به پا میشه

جدا از شوخی خیلی باهش حال کردم نیما. دمت گرم واقعا همونطوری که گفتی تکه Like a Smile @
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

تعداد پستها : 616
آدرس پستي : mohammadakhlaghi66@gmail.com

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime8/5/2010, 19:56

ای کلک من هنوز این کامیونه رو ندیدم اما تو اتوبوس و خونه doodle jump بازی می کنم Like a Smile @
رکوردم فعلا 65000 تاست
Back to top Go down
http://www.zarkhepo0tal.blogfa.com
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

تعداد پستها : 313

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime9/5/2010, 00:18

شما آقای اخلاقی که sven بازی می کنین!
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

تعداد پستها : 308

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime9/5/2010, 08:27

بازي هاي كم حجمي دارم كه با سرعت نهايت 20 اينترنتم با مشقت دانلود كرده ام.
شبيه ساز كاميون و پرش كننده اي و مسئوليت هاي اندكي در فروم دارم كه آن هم فداي خودتان
نظرسنجي در حال برگزاري است كه سراسر شبه و شك است و فتنه و براندازي نرم آمريكايي است كه فاقد هر گونه مشروعيت قانوني و شرعي است.
به هر حال نظرات من به آقاي اغنيانژاد نزديك تر است.
عده اي مي گويند كه اين بازي ها اعتياد آور است در حالي كه آنها نمي دانند كه اين بازي ها چه نقش عمده اي در پرورش استعدادهاي جوانان خلاق فروم دارد.
هنر ما اين است كه اين جوانان پاك را از خطر اعتياد و جنگ نرم دور نگاه داريم.
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime9/5/2010, 11:11

محمد اخلاقی wrote:
ای کلک من هنوز این کامیونه رو ندیدم اما تو اتوبوس و خونه doodle jump بازی می کنم Like a Smile @
رکوردم فعلا 65000 تاست

53000

Quote :
عده اي مي گويند كه اين بازي ها اعتياد آور است در حالي كه آنها نمي دانند كه اين بازي ها چه نقش عمده اي در پرورش استعدادهاي جوانان خلاق فروم دارد.

همین که شما با غرض ورزی تمام یک بازی اجنبی رو برای پرورش استعدادهای جوانان مفید ارزیابی کرده اید , نیت سوء شما و دست نشاندگی شما را نشان میدهد. این روزها سر تپانچه جای دیگری را نشانه گرفته : خود شما
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime9/5/2010, 13:45

به لطف پروردگار هيچ يك از اعضاي هميشه در صحنه فروم در نظرسنجي آمريكايي شما شركت ننموده اند و طرفداري و علاقه ي خود را نسبت به اين بنده حقير بدين گونه نمايان نموده اند

باشد كه جنابعالي نيز كه سابقه انقلابي خوبي از خود نشان داده ايد به خط هميشه مستقيم فروم بازگشته و سرسپردگي را تمام نماييد
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime10/5/2010, 08:15

آقای شایانفر، باب اعتیاد رو خود شما با سریال لاست در درون دانشگاه باز کردی و این خطر تا اونجا رخنه کرده که حتی دوستان درس خون هم از معتادان و بینندگان همیشگی سریال های با کیفیت اچ دی شما شده اند
برادرم رطب خورده خود کی منع رطب کند؟؟
رکوردم شد 86000 تا Like a Smile @ ashamed
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime10/5/2010, 11:29

Quote :
رکوردم شد 86000 تا Like a Smile @ Razz

من که دیگه بازی نمیکنم. این بازی اصلا در شآن من نیست زبون درازی

در ضمن از این به بعد شما از لیست دریافت کنندگان این سریال حذف شدید. باشد تا شود عبرت
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime10/5/2010, 13:11

n.Shayanfar wrote:
Quote :
رکوردم شد 86000 تا Like a Smile @ Razz

من که دیگه بازی نمیکنم. این بازی اصلا در شآن من نیست زبون درازی

در ضمن از این به بعد شما از لیست دریافت کنندگان این سریال حذف شدید. باشد تا شود عبرت

ممد جونم [You must be registered and logged in to see this link.]
ول كن اين سريال هاي مبتذلو بيا كه من برات يك دي وي دي پر از بازي هاي توپ دارم

ضمنا افرادي كه در شان بازي ها نيستند مي توانند بازي ها را uninstal كنند[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime10/5/2010, 20:18

من تا حالا یک قسمت از این سریال ها رو ندیدم، یه دوست دارم ک معتاده به لاست، یه بار بهش گفتم که بچه ها با کیفیت اچ دی دارن این سریالو، اونم هر هفته به من میگه که بگیرم و واسش ببرم
مرسییییییییی نیما جون، بده ون دی وی دی رو تابستون حال کنیم Like a Smile @
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

تعداد پستها : 161

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 05:50

Harsini wrote:
بازي هاي كم حجمي دارم كه با سرعت نهايت 20 اينترنتم با مشقت دانلود كرده ام.
شبيه ساز كاميون و پرش كننده اي و مسئوليت هاي اندكي در فروم دارم كه آن هم فداي خودتان
نظرسنجي در حال برگزاري است كه سراسر شبه و شك است و فتنه و براندازي نرم آمريكايي است كه فاقد هر گونه مشروعيت قانوني و شرعي است.
به هر حال نظرات من به آقاي اغنيانژاد نزديك تر است.
هنر ما اين است كه اين جوانان پاك را از خطر اعتياد و جنگ نرم دور نگاه داريم.
نیما جان :
به روز وصل تو جانا ......... الا ای ادمین دوران شود جانم فدایت
این ها خس وخاشاکی بیش نیستند که با اولین نسیم نیست و نابود میشوند
هیچ کس در تدبیر و درایت شما شکی نداره و بی شک در حال حاضر هیچ کس بهتر از شما لیاقت اداره انجمن رو نداره..عده ای با شیطنت دوباره سعی در زیر سوال بردن اصل ادمینیت فروم و شخص شما رو دارند
من همین جا اعلام میکنم دستی که برای خدشه دار کردن شخصیت شما رو کیبرد بره رو قلم می کنم....
اگر این بازی های سازنده شما نبود که همه به دام سریال های معلوم الحال اون شخص معلوم الحال تر می افتادن....
در حالی که ما به فکر مدیریت کل اینترنت به ادمینیت مقام ادمین فروممون هستیم وعده ای از پشت خنجر می زنن
Back to top Go down
http://aminaghnianejad.blogspot.com
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 08:49

قابل توجه برادر بزرگوار امين اغنيانژاد و معتادتان عزيز:
نسخه 2 دودل جامپ :
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Doodle-Jump-iPhone-Game

اين يكي رو انگليسي شده:
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ N96408725983_2537812_2644586

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Dj12
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 08:55

اينم عكساي uk truck simulator
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ 02

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Euro_Truck_Simulator_83486

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Dfuhyq

نيما اينارو:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 08:59

چه باحال عكس دومي فرمونش سمت چپه زيرشم نوشته euro truck simulator
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 10:46

این بازیا رو هرچه زودتر برسونید.........................
لینک نسخه 2 دودل جامپ ؟؟؟؟؟؟
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 13:53

آره نیما جان، هرچه سریعتر این کامیونه رو بیار که اعتیادم زد بالا
لینک دانلود دومی رو هم بذار که برم رکوردشو بزنم Like a Smile @
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 13:55

قضیه چیه ؟ من تا به حال بندر و اینطور چیزا ندیدم ! اینا کجا بیده ؟

euro truck simulator یه بازی قدیمیتره که شازنده های همین بازی اونم درست کردن. نیما نظرت چیه iran truck simulator رو بزنیم :دی
Back to top Go down
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

تعداد پستها : 313

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime12/5/2010, 14:13

شازنده چیه!
محمد خودمونیم چی کشیدی!!!
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 01:02

mahdi aziz wrote:
شازنده چیه!
محمد خودمونیم چی کشیدی!!!

1.ببینید در صد اعتیاد نیما چقدر بالا رفته که " سازنده ها" رو میگه شازنده ها

2. در مرحله ی بعد ببینید در صد اعتیاد عزیز چقدر بالا تره که نیما اینو نوشته، به من میگه چی کشیدی!!!!! لبخند
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 01:04

نیما جان، چطور می تنم تو این نظر سنجی بالای سایت شرکت کنم؟ هر چی باهاش ور رفتم نتونستم راهشو پیدا کنم
Back to top Go down
محمد خیراندیش
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تعداد پستها : 66
آدرس پستي : kheirandish@ymail.com

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 02:23

amin wrote:

امین جون تو هنوز تو همون اولیش موندی ...دومیشو میخوای چیکار Laughing Laughing Laughing
هروقت رکورد بروبچو زدی بعد برو دنبال دومیش

89000 Like a Smile @ Like a Smile @
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 14:30

محمد خیراندیش wrote:
amin wrote:

امین جون تو هنوز تو همون اولیش موندی ...دومیشو میخوای چیکار Laughing Laughing Laughing
هروقت رکورد بروبچو زدی بعد برو دنبال دومیش

89000 Like a Smile @ Like a Smile @
طبق آخرین اعلامیه سازمان جهانی بازی های موبایلی رکورد در گوشی هایی مثل گوشی من و استاد هرسینی ضریب 3 داره و در بعضی گوشی ها از جمله گوشی شما ضریب کمتره حدود 0/6پس در حال حاضر رکورد من 90000 و برای شما حدود 50000 هستش تازه من زیاد بازی نمی کنم! Like a Smile @
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 16:24

محمد اخلاقی wrote:
نیما جان، چطور می تنم تو این نظر سنجی بالای سایت شرکت کنم؟ هر چی باهاش ور رفتم نتونستم راهشو پیدا کنم

نمیتونی. اشکال از من بوده که موقعی که تاپیک رو درست کردم مهلت شرکت در نظرسنجی رو صفر ( روز ) زدم. بنابراین خودم فقط به شکل نمادین رای دادم :دی
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime13/5/2010, 18:57

n.Shayanfar wrote:
محمد اخلاقی wrote:

نمیتونی. اشکال از من بوده که موقعی که تاپیک رو درست کردم مهلت شرکت در نظرسنجی رو صفر ( روز ) زدم. بنابراین خودم فقط به شکل نمادین رای دادم :دی

خوبه، منم رایم همونه Like a Smile @
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ Icon_minitime14/5/2010, 04:44

بسیار عالی تشكر . این رای گیری کاملا منصفانه است . گزینه ها هم بر اساس اصول آماری انتخاب شده اند
Back to top Go down

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» برنامه هاي قشنگ #C
» راه هایی برای بازی کردن با اعصاب دیگران!(آموزش سادیسم!)