خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دانشجويان دانشگاه غير انتفاعي خيام مشهد

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Mahdi Amadeh
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
Mahdi Amadeh

تعداد پستها : 226

مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Empty
PostSubject: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime30/1/2010, 13:56

سلام دوستان . اینجارو اختصاص میدیم به جملات مثبت و تاکیدی که برای تجربه یک زندگی شاد زیبا استفاده میکنیم . در واقع میخوایم مثبت اندیشی رو یاد بگیریم و زیباترین جملات و عبارات تاکیدی رو به خودمان و به انسان به عنوان اشرف مخلوقات و به همدیگر هدیه کنیم. به همه چی و به همه کس به دید مثبت نگاه کنیم افکارمونو زیبا کنیم رفتارمونو زیبا کنیم و همه اینا در یک صورت ممکن میشه که بیایم اول گفتارمونو زیبا کنیم برای این کار من پیشنهاد میکنم که از تکنیک تلقین مثبت استفاده کنیم.من موقع درس خوندن برای ایجاد علاقه این کارو میکنم به این صورت که یک سری جملاتی رو که از قبل آماده کردم و یا تو ذهن خودم دارمو با باور عمیق بر تاثیرگذاری اونا بسیار جدی و محکم در ذهن خودم تکرار میکنم یا به خودم تلقین میکنم مثل این :"

- من با عشق و علاقه درس میخوانم از کار خود بی نهایت راضی ام

- خواندن و مطالعه كردن درس .......به من احساس آرامش مي‌دهد

- هم اکنون در کمال آرامش به مطالعه درس....... خواهم پرداخت خوب و راحت مطالعه ميكنم و خوب و راحت هم ياد مي‌گيرم.

- من از درس خواندن و امتحان دادن لذت مي‌برم

جمله ای که من خیلی استفاده میکنم :.تمامی آنچه را که در هر لحظه ی موجود باید بدانم هم اکنون در پرتو لطف الهی بر من آشکار خواهد شد

دوستان حتی شما میتوانید جملات مثبت و تاثیر گذاری در موارد دیگری هم بکار ببرید یا حتی انها را روی یک برگه A4 بنویسید و روی دیوار یا جایی که همیشه جلوی چشمتان باشد بچسبانید . سعی کنید هر روز صبح که از خواب بلند میشوید حداقل یک جمله تاکیدی رو باور و ایمان بر تاثیر گذاریش با خودتان تکرار کنید مثل این جمله:

"من در ذهن خود آرامش را برقرار میسازم و این آرامش در جسم من به لطف الهی به شکل سلامتی کامل تجلی می یابد "

این جملات تاثیر فوق العاده ای دارند و بشدت پرانرژی هستند شما میتوانید از همین الان مشتاقانه این تغییر را در روش زندگی خودتان ایجاد کنید و این جمله رو خطاب به خودتان بیان کنید . خطاب به خودتان که ارزشمند هستید :

"من از نظر روحی و احساسی آماده ام تا از یک زندگی عاشقانه و سعادتمند لذت ببرم. من از زنده بودن خود شادمانم و به زندگی عشق میورزم"

"آرامش و توازن الهی مرا احاطه کرده و در درون من سکنی گزیده است من نسبت به همه از جمله خودم احساس شکیبایی همدردی و عشق دارم"

بعد از این کار به شما احساس بسیار باشکوهی دست میدهد و شما احساس رضایت خاطر میکنید از اینکه به یک شخصیت متعالی و دوست داشتنی تبدیل میشوید فقط یادتان باشد این کار باید مداومت داشته باشد و دائم مراقب هرآنچه که می خواهید به عنوان ورودی های مغزتان بر روی زبانتان جاری کنید باشید همیشه خودتان را تشویق کنید و مدام سیگنالهای مثبت ارسال کنید منتظر تعریف و تمجید دیگران نباشید خودتان ، خودتان را تشویق کنید نتیجه این طرز فکر این میشه که شما همیشه روحیه ی خوبی دارید و وقتی روحیه خوب دارید فکر خوب ، ذهن آرام ، مثبت وخلاقی دارید و این یعنی زندگی موفق .

قصد دارم یه مجموعه از این عبارات تاکیدی رو سر جمع کنم و انشاالله در اولین فرصت اونا رو تقدیم دوستان گلم میکنم . از دوستان عزیز هم تقاضا دارم با من همکاری کنند و هر عبارت یا جمله تلقینی مثبتی رو که احساس میکنند شاید بتونه تاثیر گذار باشه رو جمع آوری کنند اینجا بزارند که همه استفاده کنند .(ترجیحا هرچی پاسخاتون طولانی تر و پر محتواتر باشه ، بهتره) این کار شاید یه کم وقت گیر باشه ولی یادتون باشه شاید با این کار شما حتی یک نفر در مسیر تغییرات مثبت قرار بگیرد .

شاد و پر انرژی باشید elephant elephant elephant
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

تعداد پستها : 351

PostSubject: قدرت ضمير ناخودآگاه   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime9/2/2010, 22:44

قدرت ضمير ناخودآگاه خود را درک کنيد؛ اگر واقعاً قصد داريد که در زندگي خود به موفقيت و کاميابي دست پيدا کنيد، بايد بدانيد که ذهن ناخودآگاهتان به چه صورت کار مي کند و از خود واکنش نشان مي دهد. بايد به اين امر اعتقاد داشته باشد که هيچ گاه براي دست يابي به روياها و آرزوها دير نيست. "هيچ گاه براي تبديل شدن به آن فردي که مي خواهيد، دير نيست." جرج اليوت مغز انسان به دو قسمت تقسيم مي گردد: خودآگاه و ناخودآگاه. شايد تا کنون بارها از زبان دانشمندان شنيده باشيد که افراد تنها از 10% ذهن خودآگاه خود استفاده مينمايند. بايد توجه داشت که ضمير ناخودآگاه بسيار بزرگ تر و نيرومند تر عمل مي کند و در حدود 90% ديگر از واکنش هاي ذهني ما را نيز همين قسمت تحت کنترل خود دارد. آيا مي دانيد ممکن است در زندگي شما چه اتفاقاتي روي دهد اگر بتوانيد به طور کامل از ضمير ناخودآگاه ذهن خود استفاده کنيد؟ بله مي توانيد از قدرت جادويي آن براي پيشبرد و ارتقاي زندگي خود بهره بگيريد. عملکرد ضمير ناخودآگاه ضمير ناخودآگاه در محل استقرار خود از ما محافظت کرده و ما را زنده نگه مي دارد. هر چيزي را که در زندگي خود با حواس پنجگانه مان احساس مي کنيم ، تمام چيزهايي را که مي بينيم، مي شنويم، حس مي کينم، مي چشيم و بو مي کنيم براي تحليل و بررسي هاي آتي به ذهن فرستاده مي شوند و در قسمت ضمير ناخودآگاه ما ذخيره خواهد شد.
در اين قسمت از ذهن، نوعي مرجع کامل پيرامون کليه وقايع زندگي ما درست ميشود. فرض کنيد شما يک تجربه منفي را در زندگي خود بدست آورده باشيد، در اين شرايط خاطره آن واقعه ناگوار در ذهن شما ثبت و ضبط خواهد شد. اگر در هر زمان ديگري با يک چنين رويدادي به طور مجدد در زندگي خود مواجه شويد، ضمير ناخودآگاه به طور اتوماتيک آن خاطره منفي را به ياد مي آورد و فوراً احساسات، تصاوير و خاطرات مشابه را به ذهن مي فرستد. کليه خاطرات گذشته را به ياد شما مي آورد و به شما آموزش مي دهد که چگونه مي توانيد با در نظر گرفتن کليه احساسات و افکارتان به آن پاسخ دهيد. يک نمونه مناسب که مي توان در اين زمينه مطرح کرد، مثال همان کتري پر از آب در حال جوشيدن است. اگر دست شما يک مرتبه با کتري بسوزد در ذهن شما حک ميشود که کتري داغ بوده و مي تواند دست شما را بسوزاند و به شما آسيب وارد سازد. اگر يک چنين قابليتي را نداشتيم، آنوقت به تکرار اشتباهات خود ادامه ميداديم.
ضمير ناخودآگاه اين قابليت را دارد که در آن واحد کارهاي متفاوت را انجام داده و واکنش هاي بيشماري را بررسي کند. در عين حال شما مي توانيد راه برويد، تنفس کرده، و قلبتان ضربان خود را داشته باشد و ... کليه اين وقايع در ذهن فرد ثبت مي شود.
لازم به ذکر است که ذهن انسان به صورت 24 ساعته در حال فعاليت مي باشد، يکسره و بدون توقف و استراحت. يکي ديگر از نمونه هاي بارز ضمير ناخودآگاه، رانندگي است. زمانيکه شما در حال رانندگي هستيد، اصلاً به نحوه عملکرد خود فکر نمي کنيد و تمام اعمال خود را با فکر انجام نمي دهيد، بلکه همه ي کارها را به صورت اتوماتيک وار انجام مي شوند، شما فقط رانندگي مي کنيد.
نکته مثبتي که در مورد ضمير ناخواگاه وجود دارد اين است که ما را قادر مي سازد تا آرزوها و اهداف خود را عملي کنيم. مي توانيد ذهن خود را طوري برنامه ريزي کنيد که سبب موفقيت شما در تمام عرصه هاي زندگي گردد.
کليه افکار، رفتار، و تجربياتي که از طريق ذهن خوآگاه درک مي گردند، در ضمير ناخودآگاه شما ثبت و ضبط مي شوند، اما نکته جالبي که بايد در اين زمينه به خاطر داشت آن است که ضمير ناخوآگاه هيچ گونه تفاوتي ميان واقعيت ها و تصورات ذهني فرد قائل نمي شود. براي ضمير ناخودآگاه فرد محدوديتي در زمينه زمان و مکان وجود ندارد.
يکي از بهترين تکنيک هايي که از طريق آن مي توانيد ضمير ناخودآگاه خود را برنامه ريزي کنيد، اين است که موفقيت را در ذهن خود به تصوير بکشيد. اين کار به شما کمک مي کند تا بتوانيد به صورت خودآگاه جذب چيزهايي بشويد که آنها را ميخواهيد. به اين منظور مي بايست تصاويري را که برايتان خوشايند هستند در ذهن خود مجسم کنيد. اين تجسم هم شامل احساسات شما مي شوند و هم افکارتان. فکر کردن به چيزهاي خوب و مثبت همچنين مي تواند ضمير ناخودآگاه رادر رسيدن به موفقيت ترغيب کند. شما اين قدرت را داريد که افکار خودتان را انتخاب کنيد. بايد نسبت به چيزهايي که فکر مي کنيد، آگاه بوده و آنها را به طور کنترل تحت کنترل خود در آوريد. به هر چيزي که فکر مي کنيد، از قسمت خودآگاه مغز به قسمت ناخوداگاه فرستاده مي شود و ضمير ناخودآگاه نيز آنرا به عنوان يک حقيقت مي پذيرد. هيچ گاه به خودتان نگوييد که: "من شکست مي خورم"، "توانايي انجام اين کار را ندارم"، و يا "قابليت انجام چنين کاري را ندارم"؛ چراکه ضمير ناخودآگاه به سرعت آنرا باور کرده و به عنوان يک حقيقت آنرا مي پذيرد. بايد به ضمير ناخودآگاه خود آموزش دهيد که فقط به موفقيت، شادي، کاميابي، و سلامت و عشق فکر کند. با استفاده از ضمير ناخودآگاه خود مي توانيد موفقيت، ثروت، شغل مناسب، خانه زيبا، ماشين دلخواه، و هر چيز ديگري را که فکرش را بکنيد به زندگي خود وارد کنيد. ميتوانيد جملات مثبت خود را به طور روزانه تکرار کنيد. زماني هم که آنها را تکرار مي کنيد، در ذهن خود به تصوير بکشيد و آنها راحس کرده و لذت ببريد.
ما با قدرت و نيروي خاصي که در ضمير ناخودآگاهمان وجود دارد، پا به دنيا مي گذاريم. فقط بايد ياد بگيريم که چگونه مي توانيم تا بيشترين حد از آن استفاده نماييم.
اگر شما تمايل شديدي به موفقيت داشته باشيد، مي توانيد قدرت، نيرو و توان ضمير ناخودآگاه خود را به منسه ظهور برسانيد.
به اميد رسيدن شما به بهترين ها.

سالنامه سلامت (نسخه 3)
Back to top Go down
https://khayyam.forumfa.net
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime9/2/2010, 22:51

با تشكر از مهدي
من در اين رابطه نرم افزاري كه سالهاي ابتدايي دانشگاه نوشتم رو ميزارم شايد جالب باشه. البته نواقصي هم داره
Psychologist
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime10/2/2010, 05:28

يادم رفت بگم براي استفاده بايد جملات تاكيدي تون رو توي اين نرم افزار يا يه فايل بنويسيد.
Back to top Go down
Mahdi Amadeh
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
Mahdi Amadeh

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime10/2/2010, 05:37

Admin wrote:
با تشكر از مهدي
من در اين رابطه نرم افزاري كه سالهاي ابتدايي دانشگاه نوشتم رو ميزارم شايد جالب باشه. البته نواقصي هم داره
Psychologist

دوستان سلام . و سلام ویژه هم تقدیم جناب ناصر رایانه باد (عجب چیزی گفتم Laughing منو یاد این شعر معروف انداخت : بادا بادا مباررررررررررک بادا .....). عرض کنم افتخار من تو تمام دوران دانشگاه این بود که همنشین یک دوست واقعی بودم . آینه تمام نمای صداقت ، تواضع و درستکاری .ناصر یوسفی.
فکر میکنم که ترم 2 بود که ناصر اومد و این برنامه قشنگو نوشت و اون موقع جز منو خودش کسی دیگه ای ازش استفاده نمیکرد . ولی حالا اینجا هست به نظر من این کار ناصر واقعا عالی بود . من همیشه بهش میگفتم که استعداد خیلی خوبی برای برنامه نویسی داره . به هر جهت شما میتونید از این برنامه به صورت رایگان !!!!!! استفاده کنید .

یه سری جملات زیبا آماده کردم . تقدیم به همه کسانی که دوستشان دارم : elephant elephant elephant elephant

امروز روز آغازین است تا آغوش بگشایم بر رفاه و سعادتی که همواره درحال فزونی است.
هم اینک فرصتهای طلایی را بری دریافت توده های عظیم فراوانی درهرکجا یافته ام.
اینک درهای جدیدی را بر روی زندگی میگشایم.
من شادمانه تغییرات را می پذیرم هر لحظه برایم مجالهای شگفت انگیزی را به همراه دارد .
در وجود من تواناییها و استعدادهای خلاق و بی نظیری جریان دارد و از راه های بی اندازه رضایت بخش آشکار میشود .
آرامش و توازن الهی مرا احاطه کرده و در درون من سکنی گزیده است من نسبت به همه از جمله خودم احساس شکیبایی ، همدردی و عشق دارم
هر آنچه حق الهی من است بدون شک از دست نخواهم داد آنچه را که از دست بدهم یا باز خواهم ستاند و یا معادل آن و یا بهتر از آنرا بدست خواهم آورد.
خداوندا هم اینک طرح زندگیم را آشکار ساز تا کاری انجام دهم که هیچ کس توان انجامش را ندارد و آنجایی را پر کنم که کسی جز من نمی تواند آنرا پرسازد.
این حق الهی من است که پربار و رهوار زندگی کنم من دقیقا آن چیزی را به زندگی میبخشم که دوست دارم زندگی به من ببخشد.
اقیانوس هستی در بخشش نعمات دست و دلباز است تمام خواسته های من قبل از خواستن به انجام رسیده و خیرو صلاح من از هرسو و از راه های شگفت انگیزی بسویم سرازیر میشود.
من قدرت خلاق خودرا آشکار میسازم.
من بطور حتم برای هر موفقیت عالی شایستگی دارم.
ابتکارات من همیشه مورد تقاضا و درخواست دیگران است.
وقتی خودرا قبول دارم و دوست دارم ، دوست داشتن دیگران آسان است.
من از نظر روحی و احساسی آماده ام تا از یک زندگی عاشقانه و سعادتمند لذت ببرم.
چون با خدای خود یگانه ام پس با مراد دل خود نیز یگانه ام.
من شایسته بهترینم و اکنون بهترین را پذیرا میشوم.
خداوند مهربان حافظ مراد دل من است.
دریچه قلب من به روی همه باز است.
من از کار خود بی نهایت راضیم.
در ذهن الهی از دست دادن معنا ندارد.
به یمن الهی درآمد من رو به افزایش است.
جنگاور درونم پیشاپیش به ظفر رسیده است.
من صاحب محیطی سالم و عالی برای زندگی هستم
خداوند مهربان روزی دهنده ی همیشگی و مهربان من است.

ادامه دارد ............
منبع : تکنولوژی موفقیت دکتر علیرضا آزمندیان ::
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime10/2/2010, 10:45

Quote :
آینه تمام نمای صداقت ، تواضع و درستکاری
مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Mrt_ww10
مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Mrt_ww11

ما شايسته ي اين صفات نيستيم جيگر. اتفاقا من اينارو سعي كردم از تو ياد بگيرم.
Back to top Go down
Mahdi Amadeh
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
Mahdi Amadeh

PostSubject: تکنولوژِی فکر   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime11/3/2010, 00:17

برای دانلود فایلهای صوتی تکنولوژی فکر به آدرس زیر بروید
http://www.takbook.com/

نقل قول از سایت :

تکنولوژی فکر چیست : انسان موجودی است با تواناییهای خدادادی بس شگفت انگیز که در وجود تمام افراد بصورت بالقوه وجود دارد ولی اکثر افراد از توانایی هایشان بی خبرند. تکنلوژی فکر شناخت ضمیر ناخودآگاه و هوشیار کردن آن است.
تکنولوژی فکر میتواند از شما یک دانشمند بزرگ یا یک فیلسوف بسازد قدم اول این است که تواناییهایتان را بشناسید و ضمیر ناخود آگاه خود را هوشیار کنید دکتر علیرضا آزمندیان فردی است که خود را وقف شناساندن این تواناییها به افراد کرده است .
این آموزشها بصورت صوتی در حدود 15 ساعت تهیه شده است و پایگاه اینترنتی تک بوک با کاهش حجم این MP3 ها آنرا برای دانلود رایگان روی اینترنت ایران بهینه کرده است.
توصیه اکید تک بوک این است که این سخرانیها را دانلود و حتما گوش فرا دهید و زندگی خود را متحول کنید کسانی که دچار مشکلات عاطفی و روحی شده اند با کمک این مجموعه بی نظیر میتوانند بر مشکلاتشان فائق آیند.
بله میشود چشمها را شست و دنیا را جور دیگر دید ، می شود با دیدن افتادن یک سیب فرضیه ای داد که دنیای علم را متحول کند و.... پس برای متحول شدنتان یک یا علی بگید و با هدف پیشرفت این مجموعه رایگان را دانلود کنید فراموش نکنیم که روزگاری دانشمندان ایران زمین سرآمد تمام دانشمندان دنیا بودند پس به امید رسیدن مجدد به آن دوران باشکوه ، مطمئن باشید اگر خودمان را باور کنیم و توانایی هایمان را درست بشناسیم میشود پس به امید آن روز.
با تشکر از استاد ارجمند دکتر علیرضا آزمندیان
یا حق

برای دریافت جدیدترین اطلاعات در زمینه تکنولوژی فکر و خرید محصولات با کیفیت در این زمینه به سایت دکتر آزمندیان به آدرس زیر مراجعه کنید
http://www.azmandian.com
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

تعداد پستها : 616
آدرس پستي : mohammadakhlaghi66@gmail.com

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime11/3/2010, 05:11

بابا چه نوشابه ای واسه هم باز می کنید، جفتتون خوبید lol!
Back to top Go down
http://www.zarkhepo0tal.blogfa.com
bahar sanati
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تعداد پستها : 176

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime11/3/2010, 16:43

عالی بود. با تشکر از آقایان آماده و یوسفی.
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم   مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم Icon_minitime11/3/2010, 22:38

bahar sanati wrote:
عالی بود. با تشکر از آقایان آماده و یوسفی.

ممنون
Back to top Go down

مثبت بیندیشیم مثبت بگوئیم
Back to top 
Page 1 of 1