خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دانشجويان دانشگاه غير انتفاعي خيام مشهد

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

گفتگوي دلسوزان فروم

Go down 
+7
علی عربی
mahdi aziz
sajjad
n.Shayanfar
محمد اخلاقی
N.SH.H
amin
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

تعداد پستها : 161

گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Empty
PostSubject: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime27/2/2010, 17:39

First topic message reminder :

هوالغالب
خدمت عنصر ارزشی و خدوم فروم اقا نیما مدير روابط عمومي سايت عرض ادب می کنم .من از نیت پاک شما باخبرم و حمایت قاطعانه و همه جانبه خودم و همچنین گروه انصار الفروم رو از ایشون اعلام میکنم و اماده ایم تا با اشاره ایشون با عوامل فتنه برخورد کنیم
نحن غالبون
Back to top Go down
http://aminaghnianejad.blogspot.com

AuthorMessage
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

تعداد پستها : 308

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime20/5/2010, 09:04

اين الامين؟؟

بگذاريد اين مقام هاي دنيوي را براي خود برگزينند كه براي ما پست و مقام دنيوي از لنگه كفش پاره اي بي ارزش ترند.
مقام ما را غصب كنيد ما قوي تر مي شويم.
به وفاداران فروم تهمت بزنيد ما محكم تر به راه خود ادامه مي دهيم.
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

تعداد پستها : 616
آدرس پستي : mohammadakhlaghi66@gmail.com

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime20/5/2010, 20:08

امین این عکس آواتارت محشره، بهشت زهرا...
Back to top Go down
http://www.zarkhepo0tal.blogfa.com
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime21/5/2010, 14:50

با بچه ها از دست مرگ گریختیم............سیل....رانش زمین .....خبر های تکمیلی به زودی!!!!!!!!!
ای خدا شکر که نمردیم.....
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime22/5/2010, 01:24

اين سوانح همگي ناشي از گناهان فتنه جويان اين فروم است.
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime29/5/2010, 11:25

Harsini wrote:
Morteza Alizade wrote:
سلام بچه ها
من هم پارسال یک شعر به انگلیسی سروده ام ( رشته ام ادبیات انگلیسی است)با اجازه می گذارمش

اوه چه حرفه اي !!!!!
اين يعني بچه هاي نرم افزار يه سيستم عامل بسازن confused018
برادر نیما این شخص ناشناس جدیدالورود رو شما میشناسی؟با ارزش های این انجمن آشنا هستن؟اگه نمیشناسی یه عملیات اطلاعات شناسایی ترتیب بدین.نکنه از افراطیون حامی جواد یا فتنه گران حامی محمد اخلاقی و نیما شایانفر باشه؟!
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime29/5/2010, 12:18

با تشكر از حسن توجه شما
بنا بر وظيفه شرعي و قانوني خود و در راستاي سياست جذب حداكثري و دفع حداقلي كه همواره مورد تاكيد مقام ادمينيت بوده اين برخورد با ايشان صورت گرفت ولكن در صورت مشاهده كوچكترين حركت مشكوكي از جانب نامبرده كه از چشمان تيزبين و هميشه بيدار سربازان انصار خارج نيست اقدمات لازم صورت مي پذيرد.
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 08:47

تولد نیمای عزیز رو تبریک میگم...انشاءالله هزار ساله بشی happy
یا لا...یالا ..جشن و شادی.... party party party party party party party
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 09:15

مبارک باشه نیما جان
به قول امین یالا یالا جشن و شادی ..... party party party party party party party party
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 09:26

amin wrote:
تولد نیمای عزیز رو تبریک میگم...انشاءالله هزار ساله بشی happy
یا لا...یالا ..جشن و شادی.... party party party party party party party

با تشكر از برادر امين اغنيانژاد
در اين فضاي ملتهب و آشفته بازار فتنه جويي و فتنه خواهي تنها شما برادر متعهد به ياد ياران ديرين فروم بوده و هستيد و راه ها و مناسبت هاي همگرايي و وحدت را به ديگران يادآوري مي نماييد.با توجه به اوضاع به شدت وخيم موجود در حال حاضر بنده شما و همه دلسوزان را به نشستن پاي درس هاي خود و عدم درخواست مجوز برپايي جشن دعوت مي كنم تا مبادا برگزاري جشن دستاويزي براي ايجاد فتنه اي مجدد گردد. ناراحت
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 11:46

برادر نیما
همانا ردای انجمنداری برازنده شماست.من هم زمانی که دیدم افرادی چون اقای اخلاقی نوشته من رو در مورد جشن تصدیق کردن به شک افتاده و دلنگران شدم ... چشم...با توجه به فصل الخطاب بودن سخنان شما دیگر حرفی در مورد جشن نمی زنم...
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 15:48

متن زیرو بخونین!من دارم میرم خودمو معرفی کنم شما چطور؟
فهرست مصاديق محتوای مجرمانه

موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي
الف ) محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

1. اشاعه فحشاء ومنكرات (بند2 ماده6 ق.م)
2. تحريك ، تشويق ، ترغيب ، تهديد يادعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی ( بند ب ماده 15 قانون ج.ر و ماده 649 ق.م.ا)
3. انتشار، توزیع ومعامله محتواي خلاف عفت عمومي(مبتذل ومستهجن) (بند2 ماده6 ق.م وماده 14 قانون ج.ر)
4. تحريك ، تشويق ، ترغيب ، تهديد ياتطميع افراد به دستيابي به محتويات مستهجن ومبتذل ( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای)
5. استفاده ابزاري از افراد(اعم از زن ومرد) در تصاوير ومحتوي، تحقير وتوهين به جنس زن، تبليغ تشريفات وتجملات نامشروع وغيرقانوني. (بند10 ماده6 ق.م)

ب) محتوای علیه مقدسات اسلامی

1. محتواي الحادي ومخالف موازين اسلامي(بند1ماده6 ق.م)
2. اهانت به دين مبين اسلام ومقدسات آن (بند 7 ماده6 ق.م وماده 513 ق. م.ا)
3. اهانت به هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره(س)( ماده 513 ق. م.ا)
4. تبليغ به نفع حزب گروه يا فرقه منحرف ومخالف اسلام(بند9 ماده6 ق.م)
5. نقل مطالب از نشریات ورساناها و احزاب وگروههاي داخلی وخارجی منحرف ومخالف اسلام به نحوي كه تبليغ ازآنها باشد. . (بند9 ماده6 ق.م)
6. اهانت به امام خميني(ره) وتحريف آثار ايشان (ماده514 ق .م.ا)
7. اهانت به مقام معظم رهبري( امام خامنه ای) وسایرمراجع مسلم تقليد(بند 7 ماده6 ق.م)

ج) محتوای علیه امنیت وآسایش عمومی

1. تشكيل جمعيت ، دسته ، گروه در فضای مجازی(سایبر) باهدف برهم زدن امنيت كشور(ماده 498 ق.م..ا)
2. هر گونه تهديد به بمب گذاري (ماده 511ق.م..ا)
3. محتوايي كه به اساس جمهوري اسلامي ايران لطمه وارد كند(بند1 ماده6 ق.م)
4. انتشار محتوی عليه اصول قانون اساسي. (بند12 ماده6 ق.م)
5. تبليغ عليه نظام جمهوري اسلامي ايران(ماده500 ق .م.ا)
6. اخلال در وحدت ملی و ايجاد اختلاف مابين اقشار جامعه به ويژه ازطريق طرح مسائل نژادي وقومي (بند 4 ماده6 ق.م)
7. تحريك يا اغواي مردم به جنگ وكشتار يكديگر (ماده 512 ق.م.ا)
8. تحريك نيروهاي رزمنده يا اشخاصي كه به نحوي ازانحا در خدمت نيروهاي مسلح هستند به عصيان ، فرار، تسلم يا عدم اجراي وظايف نظامي(ماده504 ق.م..ا)
9. تحريص وتشويق افراد وگروهها به ارتكاب اعمالي عليه امنيت، حيثيت ومنافع جمهوري اسلامي ايران در داخل يا خارج از كشور(بند5 ماده6 ق.م)
10. تبليع به نفع گروهها وسازمانهاي مخالف نظام جمهوري اسلامي ايران (ماده500 ق .م.ا)
11. فاش نمودن وانتشارغیر مجاز اسناد و دستورها ومسايل محرمانه و سري دولتي وعمومي(بند 6 ماده6 ق.م ومواد 2و3 ‌قانون مجازات انتشار و افشاي اسناد محرمانه و سري دولتي وماده 3 قانون ج.ر)
12. فاش نمودن وانتشار غیر مجاز اسرار نيروهاي مسلح(بند 6 ماده6 ق.م)
13. فاش نمودن وانتشار غیر مجاز نقشه واستحكامات نظامي(بند 6 ماده6 ق.م)
14. انتشار غیر مجاز مذاكرات غيرعلني مجلس شوراي اسلامي(بند6 ماده6 ق.م)
15. انتشار بدون مجوز مذاكرات محاكم غيرعلني دادگستري وتحقيقات مراجع قضايي(بند 6 ماده6 ق.م)
16. انتشار محتوایی که از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد.

د) محتوای علیه مقامات ونهادهای دولتی و عمومی

1. اهانت وهجو نسبت به مقامات، نهادها و سازمان هاي حکومتی وعمومي. (بند8 ماده6 ق.م ومواد 609و700ق.م.ا)
2. افترا به مقامات، نهادها وسازمان های حکومتی و عمومي. (بند8 ماده6 ق.مطبوعات و697 ق.م.ا)
3. نشراكاذيب وتشويش اذهان عمومي علیه مقامات ،نهادها وسازمانهای حکومتی.(بند11 ماده6 ق.م و 698 ق.م. ا)

ه ) محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود ( محتوای مرتبط با جرایم رایانه ای)

1. انتشار يا توزيع ودر دسترس قراردادن يامعامله داده ها يانرم افزارهاي كه صرفاً براي ارتكاب جرايم رايانه اي به كار مي رود. ( ماده 25 قانون ج.ر)
2. فروش انتشار يا در دسترس قراردادن غيرمجاز گذر واژه ها وداده هايي كه امكان دسترسي غيرمجاز به داده ها يا سامانه هاي رايانه اي يا مخابراتي دولتي ياعمومي رافراهم مي كند. ( ماده 25 قانون ج.ر)
3. انتشاريا در دسترس قراردادن محتويات آموزش دسترسي غيرمجاز، شنود غيرمجاز، جاسوسي رايانه اي، تحريف واخلال در داده ها يا سيستم هاي رايانه اي ومخابراتي. ( ماده 25 قانون ج.ر)
4. آموزش و تسهیل ساير جرايم رايانه اي. ( ماده21 قانون ج.ر)
5. انتشار ف.ي.ل.ت.ر شكن ها وآموزش روشهاي عبور از سامانه هاي فيلترينگ( بند ج ماده 25 قانون ج.ر)
6. انجام هرگونه فعاليت تجاري واقتصادي رايانه اي مجرمانه مانند شركت هاي هرمي.(قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور وسایر قوانین

ز) محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی

1. انتشار وسرويس دهي بازي هاي رايانه اي داراي محتواي مجرمانه( مواد مختلف ق. م.ا و قانون ج.ر)
2. معرفی آثار سمعی وبصری غیر مجاز به جای آثار مجاز. (ماده 1 قانون نحوه مجازات.اشخاصی که در امور سمعی وبصری فعالیت غیر مجاز دارند )
3. عرضه تجاری آثار سمعی وبصری بدون مجوز وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی (ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند )
4. تشویق وترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای وماده 74 قانون تجارت الکترونیکی)

و ) محتوایی که تحریک،ترغیب ،یا دعوت به ارتکاب جرم می کند( محتوای مرتبط با سایرجرایم)

1. انتشار محتوی حاوی تحریک،ترغیب ،یا دعوت به اعمال خشونت آمیز وخود کشی(ماده 15 قانون ج.ر)
2. تبليغ وترويج مصرف موادمخدر، موادروان گردان وسيگار (ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملي با دخانيات 1385)
3. باز انتشار و ارتباط (لینک) به محتوای مجرمانه تار نماها ونشانی های اینترنتی مسدود شده ،نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروهها وجریانات منحرف وغیر قانونی.
4. تشويق تحریک وتسهیل ارتكاب جرائمي كه داراي جنبه عمومي هستند از قبیل اخلال در نظم ،‌تخريب اموال عمومي ، ارتشاء اختلاس ،كلاهبرداري ، قاچاق موادمخدر، قاچاق مشروبات الكلي وغيره. ( ماده 43 ق.م.ا)
5. تبليغ و ترويج اسراف و تبذير(بند 3 ماده6 ق.م)

Last edited by amin on 3/6/2010, 09:49; edited 1 time in total
Back to top Go down
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

تعداد پستها : 313

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 15:56

مرسی فکر کنم باید همه بریم خودمون رو معرفی کنیم! Like a Smile @
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime2/6/2010, 15:58

امین جان کی می خوای بری هماهنگ کن باهم بریم خنده 2
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 04:04

amin wrote:
1. اهانت وهجو نسبت به مقامات، نهادها و سازمان هاي حکومتی وعمومي. (بند8 ماده6 ق.م ومواد 609و700ق.م.ا)
2. افترا به مقامات، نهادها وسازمان های حکومتی و عمومي. (بند8 ماده6 ق.مطبوعات و697 ق.م.ا)
3. نشراكاذيب وتشويش اذهان عمومي علیه مقامات ،نهادها وسازمانهای حکومتی.(بند11 ماده6 ق.م و 698 ق.م. ا)

به مردم بد بختم تا دلت مي خواد فحش بده.به خصوص اگر جزو اقليت ها باشن كه امتياز + داره .كرد باشه دوتا + مي گيري.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 04:26

فكر كنم اگه اين فروم با همين مطالب پيش برود تمام اعضاي اين فروم تابستان در زندان كهريزك همديگر رو ملاقات مي كنند
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

تعداد پستها : 351

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 07:11

javad_hajian wrote:
فكر كنم اگه اين فروم با همين مطالب پيش برود تمام اعضاي اين فروم تابستان در زندان كهريزك همديگر رو ملاقات مي كنند

محمد جون به نظر منم این مطالب رو بردار اینجا جاش نیست.
Back to top Go down
https://khayyam.forumfa.net
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 08:31

ناصر يوسفي wrote:
javad_hajian wrote:

محمد جون به نظر منم این مطالب رو بردار اینجا جاش نیست.

از شما تعجب می کنم، چطور چنین حرفی می زنید؟ با گذاشتن 2تا کلیپ اینطوری رفتار می کنید؟؟؟ :*$*:
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 10:02

ای بابا ...اگه می دونستم فهرست مصاديق محتوای مجرمانه که گذاشتم خوف می کنین صد سال دیگه این مطلب رو نمی نوشتم....
عزیز و ناصر که کلا از مدیریت کنار رفتن..محمد هم که از دست ای دو تا شاکی شد و رفت...حتما بقیه هم دیگه سر نمی زنن و......
کرکره ی انجمن بکشین پایین بابا آبرومونو بردین ...اگه میخواستیم اینجوری بشه خوب هرکس یه وبلاگ برای خودش داشت بعد به هم لینک می دادیم دیگه اینجا رو میخواستیم چی کار!خجالت بکشین ...
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 10:09

اصلا به من چه بابا من حرفهای بقیه رو تایید کردم. می خوای از این کلیپای بدترشو بزارم. می خوای
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 11:49

ناصر يوسفي wrote:
اصلا به من چه بابا من حرفهای بقیه رو تایید کردم. می خوای از این کلیپای بدترشو بزارم. می خوای

نه ناصر جان، من خدای نکرده قصد جسارت به شما رو ندارم، اما وقتی وارد پنل مدیریتی میشم و می بینم تمامی مدیریت ها از همه گرفته شده و همه به نام من خرده، واقعا نا امید می شم.انگار آب سرد رو سرم ریختن.معنای این حرکت برام نا مفهومه
شاید تصور غلط داشتم که فکر می کردم دوستانم برای عقایدشون سر پوش نمی ذارن، شاید شما کار درست رو می کنید و من اشتباه می کنم.
به هر حال این چنین حرکت هایی دور از شان بزرگانی چون شما بود. من از همتون عذر خواهی می کنم و دیگه همچین مطالبی نمی ذارم.
دوست داشتم هیچوقت دوباره مطلبی ننویسم، اما نظر امین عقیدم رو عوض کرد. چون ما در برابر بقیه هم مسئولیم و نمی تونیم خودخواه باشیم.
اینجا یک تمرین کوچک اجتماعی بودنه، جایی که همه به هم وابسته هستن و حرکت هرکدوم رو بقه تاثیر میذاره

ان شا الله فروم روز به روز مفید تر باشه برای همه ی دوستان
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 13:04

محمد اخلاقی wrote:
ناصر يوسفي wrote:

نه ناصر جان، من خدای نکرده قصد جسارت به شما رو ندارم، اما وقتی وارد پنل مدیریتی میشم و می بینم تمامی مدیریت ها از همه گرفته شده و همه به نام من خرده، واقعا نا امید می شم.انگار آب سرد رو سرم ریختن.معنای این حرکت برام نا مفهومه
شاید تصور غلط داشتم که فکر می کردم دوستانم برای عقایدشون سر پوش نمی ذارن، شاید شما کار درست رو می کنید و من اشتباه می کنم.
به هر حال این چنین حرکت هایی دور از شان بزرگانی چون شما بود. من از همتون عذر خواهی می کنم و دیگه همچین مطالبی نمی ذارم.
دوست داشتم هیچوقت دوباره مطلبی ننویسم، اما نظر امین عقیدم رو عوض کرد. چون ما در برابر بقیه هم مسئولیم و نمی تونیم خودخواه باشیم.
اینجا یک تمرین کوچک اجتماعی بودنه، جایی که همه به هم وابسته هستن و حرکت هرکدوم رو بقه تاثیر میذاره

انشا الله
من مدیریت بقیه رو هر کدوم رو بدلایلی پاک کردم.
محمد خیراندیش خیلی وقت بود که بهم گفته بود.
سجاد که اصلا سر نمی زنه.
مهدی آماده خودش مدیر ارشده.
مهدی عزیز خودش خاسته.
شما هم مدیر ارشدی.
ببین اگه مدیریت رو دوست ندارم چون اخلاقم اینجوریه و از همه مهم تر خودت تو نظرات گفتی من محافظه کارم. مطمئنا اگه من کاربر عادی باشم می تونم راحت تر حرفم رو بزنم ولی اگه مدیر باشم نمی تونم چیزی بگم چون منم میشم معاند( character0006 )
خداییشم بخوای فکر کنی تو بیشتر به مدیریت می خوری.
من یه دفعه رفتم سر یه کاری باور کن 3 روز دووم نیاوردم برای یارو یه سری خالی بستم و در رفتم. هنوز عادت به بی مسئولیتی دارم. اینجا هم بحث حرف شما نیست اگه شما نخوایید اینجا حرف بزنید که باید mad .
به هر حال من متاسفم فکر نمی کردم اینقدر مسئله پیش بیاد. eltemas
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 13:21

ناصر يوسفي wrote:
محمد اخلاقی wrote:
ناصر يوسفي wrote:

انشا الله
من مدیریت بقیه رو هر کدوم رو بدلایلی پاک کردم.
محمد خیراندیش خیلی وقت بود که بهم گفته بود.
سجاد که اصلا سر نمی زنه.
مهدی آماده خودش مدیر ارشده.
مهدی عزیز خودش خاسته.
شما هم مدیر ارشدی.
ببین اگه مدیریت رو دوست ندارم چون اخلاقم اینجوریه و از همه مهم تر خودت تو نظرات گفتی من محافظه کارم. مطمئنا اگه من کاربر عادی باشم می تونم راحت تر حرفم رو بزنم ولی اگه مدیر باشم نمی تونم چیزی بگم چون منم میشم معاند( character0006 )
خداییشم بخوای فکر کنی تو بیشتر به مدیریت می خوری.
من یه دفعه رفتم سر یه کاری باور کن 3 روز دووم نیاوردم برای یارو یه سری خالی بستم و در رفتم. هنوز عادت به بی مسئولیتی دارم. اینجا هم بحث حرف شما نیست اگه شما نخوایید اینجا حرف بزنید که باید mad .
به هر حال من متاسفم فکر نمی کردم اینقدر مسئله پیش بیاد. eltemas

خدا رو شکر که به خیر و خوشی به پایان رسید. منم منظورت رو درک می کنم و دغدغه ی تورو می فهمم character0005
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

تعداد پستها : 104

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 13:26

آقا لطفا جمعش کنین. مدیریت مملکت که نیست!
کسایی هم که زیاد تو اینترنت بودن و به قولی دیگه قاقالی نیستن میدونن که به هر حال مدیریتی باید باشه تا نظم برقرار بشه... حالا تعارفات رو بزارین کنار. همه هم همدیگه رو میشناسن و کدورتی هم پیش نمیاد. بعدشم شما ها که هیچ کدومتون از امکانات مدیریتیتون زیاد استفاده نمیکنین ( بعضی سایتا مدیرا همینطور زرت و زرت پست پاک میکنن) که مشکلی پیش بیاد
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 13:46

n.Shayanfar wrote:

خنده 1 خنده 1 خنده 1
بچه ها جو گيرن
Back to top Go down
n.y
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
n.y

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم - Page 3 Icon_minitime3/6/2010, 14:18

Harsini wrote:
n.Shayanfar wrote:

خنده 1 خنده 1 خنده 1
بچه ها جو گيرن

گفتم جو فروم خاموشه متشنجش کنم. fighting fighting
البته پشت پرده عزیز بود poshte parde

تسلیم cowboy
Back to top Go down

گفتگوي دلسوزان فروم
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-